Dekan Boya ve Yapı Kimyasalları adıyla, 1998 yılından itibaren yapı sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üretirken, doğru ve efektif çözümler sunmayı da amaçlayan bir anlayış içerisinde olduk.

Sektörün her geçen gün değişen ve gelişen beklentilerini karşılayabilmek için; ar-ge faaliyetlerimize, bilimsel çalışmalarımıza ve teknolojik alyapımıza öngörülerimizin de ötesinde yatırımlar yaptık.

Geride kalan 21 yıl içerisinde yeraldığımız projelerde; çözüm ortaklarımız tarafından bölgenin en çok tercih edilen imalatçı firması konumunda olmamızın, “profesyonellerin tercihi” olarak bilinmemizin iki ana sebebi; ürün kalitemiz ve hizmet anlayışımızdır.

Günümüzde prensiplerimizi ve bizi biz yapan değerlerimizi koruyarak, Fenix Neo Tech markası ile; yapı kimyasalları, yalıtım sistemleri ve boya ürünleri konusunda güçlü ürün yelpazesi, zengin renk seçenekleri ve rekabetçi fiyatlar sunmaktayız. Proje çalışmalarının yanısıra; toptancı ve perakendeci bayilerimiz vasıtasıyla son kullanıcılara da hizmet vermekteyiz.

Henüz Fenix Neo Tech ile tanışmamış iseniz, bayilerimizden ünrünlerimize, Antalya Organize Sanayi Sitesi’ndeki üretim tesisimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Onur duyarız…

Nesrin AYAN ÖZBEN
DEKAN BOYA ve YAPI KİMYASALLARI
Yön. Krl. Bşk. / Kimya Müh.